Del-System

Nowe spojrzenie na IT

573 393 105

Telefon alarmowy,czynny całą dobę.!!!

Odzyskiwanie danych na terenie Warszawy

Miło nam zakomunikować, że z dniem 22.07.2018 otwieramy przedstawicielstwo na terenie Warszawy. Usługi odzyskiwania danych na terenie Warszawy dzięki przedstawicielstwu ,są również dostępne dla każdego. Na terenie Warszawy nie musisz już , jechać by dostarczyć dysk. Nasz przedstawiciel pojedzie i osobiście odbierze dysk twardy, telefon ,czy każdy inny nośnik danych .
.

W Polsce niższych cen nie ma nikt

Dzięki naszym konkurencyjnym cenom, mamy nadzieję ,że coraz większa liczba osób będzie mogła się cieszyć odzyskanymi w różny sposób straconymi danymi. Również na terenie Warszawy oraz Łodzi gdzie mieści się główna siedziba istnieje możliwość w niektórych przypadkach na miejscu odzyskania danych .Możliwość odzyskiwania danych na miejscu.

Oczywiście taka możliwość istnieje tylko w przypadkach w których strategiczne dane , są do odzyskania na miejscu bez specjalistycznego sprzętu ,czy też komory próżniowej. Odzyskiwanie danych jest usługą skierowaną do firm , gdzie czas oraz szybkość odzyskiwania danych jest priorytetem. Dojechanie do klienta w szczególnych przypadkach zajmuje do 3-ch godzin, czas odzyskania danych jest uzależniony od wielkości oraz rodzaju nośnika danych.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty oraz zadzwoń i zamów przedstawiciele w celu odbioru nośnika do odzyskania danych .

biuro@odzyskac-dane.com.pl