Del-System

Odzyskiwanie danych to nasza pasja

573 393 105

Telefon alarmowy,czynny całą dobę.!!!

Obsługa informatyczna firm!
Najtańsze odzyskiwanie danych w Polsce.!!!
Informatyka śledcza dla firm i osób prywatnych
Odzyskiwanie danych z karty pamięci.

Karty pamięci są trudnym przypadkiem odzyskania danych.


Jeżeli karta nie jest widoczna w żadnym urządzeniu bądź czytniku kart, w większości przypadków, oznacza to uszkodzenie fizyczne.


W takim przypadku odzyskanie danych nie jest nie niemożliwe , do czasu gdy kość pamięci karty nie jest przełamana fizycznie , to wtedy istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uda się przywrócić zapisane na niej pliki.


W celu określenia rodzaju uszkodzenia musimy wykonać profesjonalną diagnozę.

Po niej wiemy dokładnie z jakim problemem mamy do czynienia, czy jest możliwość odzyskania danych i jakich danych oraz jaki jest konkretny koszt usługi odzyskania danych.


Odzyskujemy dane z każdego typu pamięci i nie ma znaczenia ich pojemność.


Jeżeli chcesz odzyskać z karty pamięci dane skontaktuj się z nami a na pewno będziemy w stanie ci pomóc.


Karty pamięci w obecnych czasach ,są popularnym nośnikiem przenoszenia danych ze względu na ich wzrastającą pojemnośĆ , która już obecnie wynosić może nawet 640 GB.Karty pamięci , są wszechobecne w każdym urządzeniu mobilnym i zawierają ogromne ilości danych. Dane przechowywane na kartach pamięci,często są to dane strategiczne lub ważne dane osobiste.


Uszkodzenia Kart Pamięci:


Karty pamięci ,jak każdy nośnik jest urządzeniem elektronicznym i niezwykle delikatnym. Uszkodzenia logiczne kart pamięci i utraty tym samym danych z tak uszkodzonej karty pamięci, są najprostszą z możliwych przypadków utraty danych ,a trym samym odzyskanie danych nie jest często dla nas żadnym problemem i odzyskujemy dane w sumie od ręki.


Jednak są też uszkodzenia fizyczne i utrata danych z uszkodzonej fizycznie karty ,często może być niemożliwa. Odzyskiwanie danych z kart pamięci uszkodzonych fizycznie , jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym.


Możliwości odzyskania danych , z tak uszkodzonej karty pamięci są możliwe dopiero po przeanalizowaniu i zdiagnozowaniu jak bardzo kości pamięci zostały uszkodzone.


Czasem możliwa jest tylko fragmentaryczne odzyskanie danych. Ze względu że nie ma możliwości odzyskania danych z fizycznie uszkodzonego obszaru kości pamięci.


Dlatego też , odzyskiwanie danych z fizycznie uszkodzonych bloków pamięci , jest rozpoczęte dopiero po analizie i zatwierdzaniu ,planu prac przez klienta.


Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach pomocy w odzyskaniu danych z kart pamięci.