Del-System

Odzyskiwanie danych to nasza Pasja

573 393 105

Telefon alarmowy,czynny całą dobę.!!!

Obsługa informatyczna firm!
Odzyskujemy dane najtaniej
Analiza śledcza telefonów
Odzyskiwanie danych z pedrive.

Karty pamięci i pendrive to dość specyficzne urządzenia o podobne zasadzie działania, oraz budowy.. W obu przypadkach tak jak i w każdym innym nośniku danych wyróżniamy dwa rodzaje uszkodzeń:


1.Logiczne uszkodzenia


2.Fizyczne uszkodzenie


Jeśli pendrive jest widoczny, ale brakuje na nim niektórych plików lub w ogóle ich nie ma, prawdopodobnie zostały wykasowanie. To jest uszkodzenie logiczne pendrive W przypadku gdy występują problemy, z odczytem naszego urządzenia przez komputer, mogło dojść do uszkodzenia spójności danych.


To jest uszkodzenie logiczne pendrive:


W przypadku gdy występują problemy, z odczytem naszego urządzenia przez komputer, mogło dojść do uszkodzenia spójności danych.


W takim przypadku dostęp do danych został zablokowany i należy przywrócić tę spójność danych , co my potrafimy w bardzo szybkim czasie uczynić

Mogło dojść do tego też w wyniku nieużywania bezpiecznego usuwania sprzętu, bądź wystąpienia błędu opóźnionego zapisu w systemach z rodziny Windows.


Dlatego nie należy się w takich przypadkach martwić gdyż są to uszkodzenia logiczne i pendrive ,jako urządzenie jest sprawne.


Jeżeli nie będziemy naruszać struktury danych nie umiejętnymi próbami odzyskania danych , mam praktycznie 100% pewność że takie dane zostaną nam w całości odzyskane.


Objawy uszkodzenia fizycznego pendrive’a będzie brak widoczności pendrive’a przez komputer niezależnie od systemu operacyjnego, bądź też najczęstszy komunikat o braku systemu plików z pytaniem o sformatowanie dysku.


W takim przypadku należy bardzo ostrożnie podchodzić do samodzielnych prób odzyskania danych. Gdyż Pendrive jako pamięci ulotne są wrażliwe na wszelkiego nie rodzaju nieumiejętne odzyskanie danych, które może doprowadzić do sytuacji w której odzyskanie danych nie będzie możliwe.


Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach pomocy w odzyskaniu danych z pendrive.