Del-System

Odzyskiwanie danych to nasza pasja

573 393 105

Telefon alarmowy,czynny całą dobę.!!!

Obsługa informatyczna firm!
Odzyskujemy dane najtaniej
Analiza śledcza telefonów

Odzyskiwanie danych z dysków….

Nie ma żadnego znaczenia, czy to dysk z laptopa, z komputera, serwera, lub macierzy dyskowej ,kamery lub jakikolwiek inny dysk twardy twoje dane są do odzyskania.
Mając wieloletnie doświadczenie ponad 20 lat w dziedzinie odzyskiwania danych spotkaliśmy się z niezliczoną ilością różnych przypadków utraty danych.
Zawsze można nam zaufać, gdyż gwarantujemy dyskrecję w całym procesie odzyskiwania danych , oraz poufność danych klienta potrzebującego odzyskać dane, jak i samych utraconych danych z dysku twardego.
Najważniejszą zasadą w przypadku utraty danych jest nie podejmowanie żadnych prób odzyskania danych na własną rękę.
Często takie działania uniemożliwią odzyskanie danych z uwagi na nadpisanie danych poprzez nieumiejętne próby odzyskania danych.


Najbezpieczniejsza opcją , jest wyłączenie takie dysku uszkodzonego i odłączenie zasilania. Jakiekolwiek próby zawsze mogą doprowadzić do sytuacji ,gdzie odzyskanie danych jest niemożliwe. Gdy już odłączymy dysk twardy należy poszukać pomocy np. w naszej firmie DEL-SYSTEM odzyskiwanie danych.


Uszkodzenia logiczne dysku twardego:


Typowymi objawami uszkodzeń logicznych, widocznymi w systemach operacyjnych, będzie , brak widoczności naszych straconych plików w strukturach systemu operacyjnego. Najczęstszą przyczyną takiej utraty danych, jak i zresztą utraty danych niezalenie od typu nośnika danych ,jest wykasowanie danych z kosza systemowego lub wykasowanie permanentnie poprzez kombinację klawiszy „SHIFT+DEL”.
Jeżeli po tych operacja były prowadzone prace na dysku twardym , dane mogły zostać napisane lub utworzyła się tz. fragmentacja plików. Nawet jeżeli zamykamy system lub go włączamy , następuje możliwość napisania danych.
Również formatowanie ,niekończenie instalacji sytemu oraz złe partycjonowanie doprowadza od uszkodzenie danych . Jeżeli nie wiemy jak działa dysk twardy ,lub jak jest zbudowana struktura danych dysku twardego , należy taki dysk nawet logicznie uszkodzony , odłączyć od komputera i skontaktować się z nami.
My zajmiemy się Państwa przypadkiem , i odzyskamy dane w sposób bezpieczny i fachowy.
Uszkodzenia fizyczne dysku twardego:
Najczęstszą przyczyną uszkodzenia fizycznego dysku twardego jest transportu bądź upadek dysku (nawet z niewielkiej wysokości wysokości).
Objawami uszkodzeni fizycznego dysku twardego przeważnie są ,brak widoczności w systemie bios, długie ładowanie identyfikacji dysku twardego, niemożliwość uruchomienia sytemu operacyjnego , brak reakcji na podłączenie zasilania, zawieszanie się komputera itd.
Jeśli słychać różnego rodzaju chrobotanie, stukanie, świszczenie, lub jakiekolwiek odgłosy dochodzące od dysku twardego a nie będące nam znane ,oraz nieregularną pracę silnika dysku należy natychmiast zaprzestać na nim pracy i kategorycznie nie podłączać zasilania.
Dalsze funkcjonowanie uszkodzonego nośnika danych może spowodować bezpowrotną utratę danych.
W takim przypadku należy niezwłocznie skontaktować się z nami w celu odzyskania danych.


Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach pomocy w odzyskaniu danych z dysku twardego..