Del-System

Nowe spojrzenie na IT

573 393 105

Telefon alarmowy,czynny całą dobę.!!!

Obsługa informatyczna!
Odzyskiwanie danych
Informatyka śledcza

Kilka słów o firmie Del-System odzyskiwanie danych.


Odzyskiwaniem danych zajmujemy się od 27 lat i na tym polu mamy sukcesów, również polityka cenowa która od samego początku była nastawiona na optymalizacje kosztów odzyskiwania danych, tak aby każdy mógł pozwolić sobie, na odzyskanie danych , które utracił w sposób tak zróżnicowany.
Odzyskiwanie danych po sformatowaniu dysku twardego lub też po uszkodzeniu dysku twardego, stało się dla nas zajęciem, które z pasji przerodziło w profesjonalizm. Mimo tak wielu lat pracy w sektorze odzyskiwania danych, ciągle się szkolimy i poszukujemy coraz to doskonalszych technik odzyskiwania danych.
Gdyż rozwój technologii wymusza ciągle na profesjonalnej firmie odzyskiwania danych coraz to nowszych metod przywracania utraconych danych.


Obsługa informatyczna firm to pole ,gdzie spotykamy się z również z różnymi sytuacjami, w związku, z czym nie jest dla nas żadną nowością, jakakolwiek sytuacja, oraz problem techniczny.
Koszty obsługi informatycznej minimalizujemy do minimum, gdyż jak każda firma wiemy, że dział IT obsługujący firmę to bardzo duże obciążenie dla każdej firmy. Obsługujemy firmy od strony informatycznej na terenie Łodzi ,ale również dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i nie wygórowanym cenom obsługo informatycznej również na terenie Warszawy mamy swój udział w rynku obsługi Informatycznej firm.
Dzięki profesjonalizmowi w obsłudze informatycznej firm, oraz szerokiej wiedzy ,jak również systematyczności, mamy zawsze zadowolonych klientów z prowadzonej przez nas obsługi informatycznej firm


Informatyką śledczą zajmujemy się od 17 lat i w informatyce śledczej mamy szerokie grono stałych klientów.
Informatyka śledcza pozwala na zdobycie dowodów zdrady , znalezienie nieuczciwego pracownika, lub zlokalizowanie szpiega w firmie który pracuje dla konkurencji.
Najpopularniejszą usługą w ramach informatyki śledczej jest usługa skanowania pod kątem aktywności użytkownika.
Tutaj zawsze znajdujemy w ramach informatyki śledczej ślady zdrady przez partnera lub sprzedaż tajemnic firmowych przez nieuczciwego pracownika w firmie.


Nasze usługi:


-Odzyskiwaniem danych

-Odzyskiwanie z dysków twardych

-Odzyskiwanie z pendrive

-Odzyskiwanie z telefonów

-Najtańszy Outsourcing IT dla firm.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są po konkurencyjnych cenach. Terminy oraz czas realizacji każdej z usług jest skrócony do minimum. Nie ma takiej usługi w świecie informatyczny, której byś nie wykonali. Dzięki szerokiej współpracy z wieloma podmiotami jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.


Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami