Del-System

Nowe spojrzenie na IT

573 393 105

Telefon alarmowy,czynny całą dobę.!!!

Cennik odzyskiwania danych.

Jak wyliczyć wartość utraconych danych. Odzyskiwanie danych to proces odtworzenia struktury, danych katalogowych oraz plików do formy czytelnej. Czas potrzebny na odzyskanie danych jest często długi, i wiele godzin trzeba spędzić by w jak najszybszym czasie odzyskać dane. Jednak koszty odzyskiwania danych nie musza być wysokie. Wbrew obiegowej opinii nie, koszty odzyskania danych nie są wysokie w 70% przypadków. Starając się pogodzić koszty oraz działania naszej firmy zoptymalizowaliśmy koszty odzyskania danych, tak by każdego można było stać na odzyskanie danych. Poniższy cennik jest tylko cennikiem przykładowym, gdyż każdorazowo musimy inwidualnie podejść do, każdego przypadku. Nie można sprecyzować konkretnie ile będzie kosztować odzyskanie danych, gdyż jest tyle przypadków ile jest dysków twardych, kart pamięci, pendrive i każdego innego nośnika danych.


Oczywiście ceny ,są zróżnicowane w zależności od typu nośnika z którego utracono dane , jednak poniżej kilka przykładów najczęstszej utraty danych , pozwoli na podjęcie decyzji na temat wyboru naszej firmy w celu odzyskania danych . Do czego serdecznie zapraszamy .


Koszty utraty danych:


Koszty utraty danych , to nie tylko koszt odzyskiwania danych , często w przypadkach firmowych , to koszty spowodowane brakiem możliwości dostępu do baz danych, programów działających w firmie. Dlatego też w przypadkach uzasadnionych, przesuwamy klienta ,który wymaga natychmiastowej interwencji w celu odzyskania danych , aby jego firma i ona sam poniósł jak najmniejsze koszty z tytułu utraty danych.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.