Odzyskiwanie danych

Awaria dysku twardego

Włączasz komputer a twój dysk zachowuje się dziwnie, utraciłeś dostęp do swoich danych, nie wiesz co robić.? Dobrze trafiłeś. Nie ma żadnego znaczenia, czy to dysk z laptopa, z komputera, serwera, lub macierzy dyskowej ,kamery lub jakikolwiek inny dysk twardy twoje dane są do odzyskania. Mając wieloletnie doświadczenie ponad 20 lat w dziedzinie odzyskiwania danych spotkaliśmy się z niezliczoną ilością różnych przypadków utraty danych..


Jak wybrać ofertę

Wybranie oferty,dostosowanej do konkretnego problemu utraty danych ,jest dla każdego klienta największym wyzwaniem.Jeżeli utraciłeś dane w wyniku formatowania,uszkodzenia logicznego, uszkodzenia fizycznego nośnika pamięci,skontaktuj się z nami ,a my dostosujemy ofertę do Ciebie oraz twojego problemu utraty danych.


Kto może odzyskać dane .?

Każdy może odzyskać dane niezależnie od tego jaka jest przyczyna utraty danych lub sposób uszkodzenia fizycznego dysku lub innego nośnika np. pendrive lub karta pamięci.

Skuteczność odzyskiwania danych w naszej firmie wynosi 94%

Przykłady uszkodzeń dysku twardego

Odzyskiwanie danych z dysków twardych, pendrive, kart pamięci nawet uszkodzonych fizycznie jest możliwe .Przykłady uszkodzeń dysku twardego można mnożyć tak samo , jak przykłady uszkodzeń pamięci masowych , czy też krótkotrwałej. Odzyskać można prawie wszystko. Bardzo rzadko zdarzają się dane których nie można odtworzyć..


Odzyskiwanie danych nie jest drogie

Odzyskiwanie danych wbrew pozorom nie jest drogie. Przeważająca ,część klientów mieści się w przedziale cenowym 250.PLN – 650.PLN.Odzyskiwanie danych powyżej tej kwoty jest uzależnione,od rodzaju uszkodzenia fizycznego dysku,lub pamięci przenośnej.Odzyskiwanie danych jak widać nie musi prowadzić do bankructwa.


Czym jest odzyskiwanie danych.?

Odzyskiwanie danych , to żmudny proces odtworzenia struktury katalogowej plików , oraz próba przywrócenia w formie czytelnej każdego pliku istotnego dla nas ..

Odzyskiwanie danych z kart pamięci.

Karty pamięci są trudnym przypadkiem odzyskania danych. Jeżeli karta nie jest widoczna w żadnym urządzeniu bądź czytniku kart, w większości przypadków, oznacza to uszkodzenie fizyczne.


Odzyskiwanie z dysków twardych.

Odzyskiwanie danych z dysków twardych , to usługa skierowana na rzecz uszkodzonych danych z dysków twardych lub wykasowaniu danych ..

Nośniki nietypowe.

Dość często się zdarza ,że trafiają do nas tak zwane nośniki nietypowe. Są to nośniki o specyficznej budowie.


Odzyskiwanie danych z pendrive.

Karty pamięci i pendrive to dość specyficzne urządzenia o podobne zasadzie działania, oraz budowy.. W obu przypadkach tak jak i w każdym innym nośniku danych wyróżniamy dwa rodzaje uszkodzeń:

Odzyskiwanie z telefonów komórkowych

Telefony komórkowe, są obecnie najbardziej narażone na utratę danych, a tym bardziej,że coraz częściej są głównym nośnikiem przenośnym danych.