Kilka słów o nas

Kilka słów o firmie Del-System odzyskiwanie danych.


Odzyskiwaniem danych zajmujemy się od 1996r. i na tym polu mamy sukcesów.

Również polityka cenowa która od samego początku była nastawiona na optymalizacje kosztów odzyskiwania danych. Tak aby każdy mógł pozwolić sobie na odzyskanie danych które utracił w sposób zróżnicowany.

Odzyskiwanie danych po sformatowaniu dysku twardego lub też po uszkodzeniu dysku twardego stało się dla nas zajęciem które z pasji przerodziło w profesjonalizm.

Mimo tak wielu lat pracy w sektorze odzyskiwania danych ciągle się szkolimy i poszukujemy coraz to doskonalszych technik odzyskiwania danych .

Gdyż rozwój technologii wymusza ciągle na profesjonalnej firmie odzyskiwania danych coraz to nowszych metod przywracania utraconych danych.


Obsługa informatyczna firm to pole gdzie spotykamy się z również z różnymi sytuacjami. W związku z czym nie jest dla nas żadną nowością jakakolwiek sytuacja oraz problem techniczny.

Koszty obsługi informatycznej minimalizujemy do minimum gdyż jak każda firma wiemy że dział IT obsługujący firmę to bardzo duże obciążenie dla każdej firmy.

Obsługujemy firmy od strony informatycznej na terenie Łodzi. Ale również dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i nie wygórowanym cenom obsługo informatycznej również na terenie Warszawy.

Dzięki profesjonalizmowi w obsłudze informatycznej firm oraz szerokiej wiedzy. Jak również systematyczności mamy zawsze zadowolonych klientów z prowadzonej przez nas obsługi informatycznej firm


Informatyką śledczą zajmujemy się od 2001 r . Dzięki czemu w informatyce śledczej mamy szerokie grono stałych klientów.

Informatyka śledcza pozwala na zdobycie dowodów zdrady,znalezienie nieuczciwego pracownika lub zlokalizowanie szpiega w firmie który pracuje dla konkurencji.

Najpopularniejszą usługą w ramach informatyki śledczej jest usługa skanowania pod kątem aktywności użytkownika.

Tutaj zawsze znajdujemy w ramach informatyki śledczej ślady zdrady przez partnera lub sprzedaż tajemnic firmowych przez nieuczciwego pracownika w firmie.


Nasze usługi:


Odzyskiwaniem danych
-dysków twardych
-pendrive
-telefonów
-Najtańszy Outsourcing IT dla firm.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są po konkurencyjnych cenach.

Terminy oraz czas realizacji każdej z usług jest skrócony do minimum. Nie ma takiej usługi w świecie informatyczny, której byś nie wykonali.

Dzięki szerokiej współpracy z wieloma podmiotami jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.


Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami


Przykładowa lista naszych klientów

Naszymi klientami , są firmy jak również osoby prywatne. Pomogliśmy już tysiącom firm instytucji oraz osobą prywatnym .Staramy się zawsze spełnić wszystkie wymagania i dlatego cieszy nas coraz to powiększająca firm i instytucji , które skorzystały z usług odzyskiwania danych jak również informatyki śledczej.