Windows 10 czy warto

Najnowszy system operacyjny Windows 10

Windows 10 czy warto.

Wiele jest tekstów na temat najnowszego produktu Microsoft . Jednak Ja mogę ze swojej strony tylko i wyłącznie polecić za stabilność ,szybkość działania i co najważniejsze brak błędne działania aplikacji ,które używam i w pracy i po pracy. Ale jak zapewne się domyślacie , te na których Ja pracuje są dla mnie najważniejsze. Windows 10 zainstalowałem 2-a miesiące temu . Cierpliwe czekałem poznawałem wszelki zakamarki , optymalizacja , testy , a że nie patyczkuję się z systemem to trochę przeżył. .
Ogromnym zaskoczeniem jest stabilność sytemu na wszelkie twarde restarty , wyłączenia hard power. Podłączenia uszkodzonych podzespołów, szybkość działa brak oczekiwania . Małej ilości zużytych zasobów, brak zawieszenia mimo ciężkiej pracy i odpaleniu kilkudziesięciu programów w tym gry. Same plusy . No niestety nie . Windows 10 jest cholernie stabilnym system , jednak wymaga KONFIGURACJI.


I to dobrej . Standardowa instalacja i brak optymalizacji , powoduje że to wół nie system Emotikon smile W dodatku jeżeli nie wyłączymy usług związanych z naszą działalnością ,oraz tym co robimy firma Microsoft będzie wiedziała o nas wszystko .Ale to tylko strasznie brzmi . Na szczęście można to zrobić w bardzo prosty sposób oczywiście , tylko podstawy. Najważniejsze, gdyż w pełne wyłączenie jest możliwe ,ale to już zabawy z rejestrem czego tu prezentować nie będę . Istnieje ryzyko uszkodzenia systemu ,a tego byśmy chcieli uniknąć. Gdy wyłączymy Monitoring naszych czynności i zoptymalizujemy system to jak najbardziej polecam każdemu. Warto jednak przygotować się do uaktualnienia system. Np. Jeżeli masz Microsoft Office 2010 ,to musisz uaktualnić minimum do 2013 .


Ja osobiście uważam że samo uaktualnię to najgorszy z pomysłów. Wiadomo w systemie który do tej pory używaliśmy mieliśmy , wiele śmieci. System najlepiej konfiguruje się , od początku . Ale tu mamy dwie opcje.Uaktualniamy i potem resetujemy system do zera. Warto zabezpieczyć dane nasze nie na partycji systemowej ,ale na innych partycja. Lub zamówić i zarezerwować obraz iso. nowego systemu ,który możemy dostać do naszego komputera, po zarejestrowaniu urządzenia,oraz podaniu adresu e-mail.


System jest dobry tylko konfiguracja i można mieć naprawdę świetny system .Dlatego nie narzekać tylko przygotować sprzęt a potem go konfigurować. Emotikon smile I co najważniejsze. Na obecnym etapie system nie nadaje się do firm gdzie mam y ważne dane . system ,nie jest bezpieczny da danych strategicznych . !!!!!


Ale do domowych pecetów. Jak najbardziej polecam.

biuro@odzyskac-dane.com.pl